Kombi
kombi tamir kursu

Pendik kombi tamir eğitimi 01 Ekim’de başlıyor

Anadolu yakasında Pendik’te kombi tamir eğitimi 01 Ekim’de başlayacak. Uygulamalı ve tesorik olarak yapılan eğitimlerimize 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Kombi tamir eğitimlerimize Ülkemizin her yerinden katılabilirsiniz. Yoğuşmalı ve konvensiyonel kombiler üzerinde yaptığımız eğitimler uyglamalı geçmektedir.

Kombi eğitimi sonunda öğrencilerimiz Milli eğitim ve Mesleki yeterlilik Gaz yakıcı cihazlar teknik servis sınavlarına girerek sektörde ihtiyaç duyuyan yetki belgelerini almaya hak kazanmaktadır.

Kombi tamir eğitimi sonunda kombi eğitimi almış kursiyerlerimize teknik destek vermekteyiz. Kombi tamir kursu bittikten sonra kombi servisi yapmaya başlayan ve kombi arızasında takılan öğrencilerimize telefonla arıza desteği sunuyoruz.

Pendik kombi tamir eğitimi için bize hemen ulaşarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Kombi Tamir Eğitimi

Kombi tamir eğitimlerimize katılarak yüksek kazançlı meslek sahibi olabilirsiniz. Kombi tamir eğitimine katılan öğrencilerimiz için yaz aylarında kklima tamir kurslarını indirimli yapmaktayız.

Kombi Tamir Kursu

Kombi tamir kursu almış öğrencilerimiz bir çoğu kombi yetkili servisi açtı bir çoğu özel servis olarak çalışmakta , aynı zamanda kursiyerlerimizin çoğu mobil olarak evden hizmet vermektedir. Kombi tamir kursu ile yüksek kazançlar elde ettiler. Sizleride kombi tamir kursu almak için bekliyoruz.

2 thoughts on “Pendik kombi tamir eğitimi 01 Ekim’de başlıyor

  • Author gravatar

   Merhaba bende bu egitimi almak ve kombi ustası olmak icin elimden geleni yapmak istiyorum dogru bir sekilde yonlendirme ile ileroye donuk isler icin bana yardımcı olabilirmisiniz

   • Author gravatar

    Yakup bey, Virüs salgını nedeni ile Nisan sonuna kadar sınıfiçi eğitim yapamıyoruz. Bu tarihe kadar online eğitim vermeyi planlıyoruz. Gerekli altyapı çalışmaları tamamlanınca İnternet üzerinden daha uygun fiyata eğitim alabileceksiniz. Detaylı bilgi için 0537 357 40 40 ı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir