Kombi
Kombi tamir eğitimi

Kombi tamir eğitimi

Kombi tamir eğitimi alarak kısa sürede yüksek kazanç sağlayabileceğiniz bir mesleğiniz olacak. Kombi tamir eğitimlerimiz tüm Türkiye genelinde devam etmektedir. Binlerce öğrencilerimiz arasına sizde girebilirsiniz. Kombi tamir eğitimlerimize katılmak için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Kombi tamir eğitimi ile beraber Milli eğitim ve Mesleki yeterlilik sertifikalarına sahip oluyorsunuz.

kombi tamir eğitimi almak isteyen herkes bize 0 537 357 40 40 numaralı hattan ulaşabilir ve kayıt yaptırabilir. Kombi tamircisi olmak ve kombi tamir servisi olarak çalışmak isterseniz bizden eğitim almanız yeterli olacaktır. Kombi bakımı ve kombi tamiri ile bulunduğunuz illerde sürekli kazanç elde edebilirsiniz.

Kombi tamir eğitimi verdiğimiz illerin listesini aşağıda yayınlamaktayız. Kombi tamir servisi olduğunuz zaman bizden eğitim aldığınız için takıldığınız her noktada bizden kombi tamir desteği almaktasınız.

adana,adıyaman,afyon,ağrı,aksaray,amasya,ankara,antalya,ardahan,artvin,aydın,balıkesir,bartın,batman,bilecik,bingöl,bitlis,bolu,burdur,bursa,çanakkale,çankırı,çorum,deniz,diyarbakır,düzce,edirne,elazığ,erzincan,erzurum,gaziantep,giresun,gümüşhane,hakkari,hatay,ığdır,ısparta,istanbul,izmir,kahramanmaraş,karabük,karaman,kars,kastamonu,kayseri,kırklarelikırşehir,kilis,kocaeli,konya,kütahya,malatya,manisa,mardin,mersin,muğla,muş,nevşehir,niğde,ordu,osmaniye,rize,sakarya,samsun,siirt,sinop,sivas,şanlıurfa,şırnak,tekirdağ,tokat,trabzon,tunceli,uşak,van,yalova,yozgat,zonguldak

Tags :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir