Kombi
Kombi tamir kursu

Kombi tamir kursu

Kombi tamir kursu almak istermisiniz? Uzman eğitmenlerimiz tarafından verdiğimiz kombi tamir kursu ile yüksek kazanç sağlayabileceğiniz teknik bir meslek sahibi olacaksınız. Kombi tamir kursu eğitmenlerimiz konusunda uzman uygulamacı uzmanlardan oluşmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden Anadolu yakasında bulunan kombi tamir kursu eğitimlerimize katılım olmaktadır. Yoğuşmalı kombi eğitimi, Konvensiyonel kombi eğitimi ve yarı yoğuşmalı kombi eğitimi eğitim verdiğimiz cihazlardan bir kaçı. Kombi tamir eğitimi uygulamalı olarak çalışan cihazlarla yapılmaktadır. Kombi tamir kursu almış tüm öğrencilerimiz kombi servisi yaptıkları sürece bizden teknik destek almaktadır. Kombi eğitimi alan hiç kimseyi kombi servisi yaptığı sürece yalnız bırakmıyoruz.

Kombi tamir kursu

Kombi tamir eğitimi alan öğrencilerimizin ihtiyacı olan kombi yedek parça ve kombi kart tamiri hizmetlerinizi alabilecekleri yerleri eğiitm sonunda liste olarak vermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz kurumlar öğrencilerimize indirimli olarak kombi yedek parça ve kombi kart tamiri hizmeti vermektedir.

Kombi tamir kursu

Daha önce kombi tamir kursu almamış olsanız bile bizlerden alacağınız kombi tamir eğitimi ile her marka ve model kombinin arızasını, bakımını ve montajını yapabilir hale geleceksiniz. Uygulamalı kombi eğitimlerimiz sayesinde sorunsuz kombi servis hizmeti verebilirsiniz.

Kombi tamir kursu

Eğitim yaptığımız illerden bazıları; İstanbul anadolu yakası kombi tamir kursu, İzmir kombi tamiri eğitimi, Bursa kombi meslek kursu, Tekirdağ kombi eğitimi, Gaziantep kombi tamir kursları, Eskişehir kombi servis kursu v.b.

Kombi tamir kursu detaylarını öğrenmek için 0 537 357 40 40 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir