Kombi
Kombi kursu almak istermisiniz?

Kombi kursu almak istermisiniz?

Kombi kursu almak için hemen harekete geçin. Kombi kursu alarak yüsek kazançlı meslek sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda kombi kursu ile sürekli çalışabileceğiniz meslek sahibi olabilirsiniz. Kombi kursu aldıktan sonra meslekle alakalı yetki belgelerine de sahip oluyorsunuz.

İnfo eğitim olarak kombi kursları yapıyoruz. Bizden kombi eğitimi almış öğrencilerimiz kendi işyerlerini açtığı gibi aynı zamanda maaşlı olarak yetkili ve özel servislerde çalışmaktalar. Kombi tamir kursu almak isteyen kişilerin hemen arayarak yerini ayırtması gerekiyor. Şimdilik İstanbul Anadolu yakasında bulunan kombi eğitim ofisimizde eğitimlerimizi yapıyoruz. Kısa süre sonra kombi kursu olarak Türkiye genelinde eğitimler organize edeceğiz.

Kombi kursu içeriğimizden kısaca bahsedersek; kombi parçalarının görevleri, kombi parça sökme takmak işlemlerinin uygulamalı olarak yapılması, Kombi gaz ayarının uygulamalı yapılması, kombi çeşitleri, yoğuşmalı kombi çalışma prensibi gibi tüm kombi arıza konularını anlatmaktayız.

Kombi kursu almak için 0 537 357 40 40 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir