Kombi
09 Ağustos 2021 Anadolu Yakası Pendik Kombi Tamir Kursu

09 Ağustos 2021 Anadolu Yakası Pendik Kombi Tamir Kursu

İstanbul Anadolu Yakası Pendik’de kombi tamir eğitimi 09 Ağustos’ta başlayacak. Uygulamalı ve teorik olarak yapılan eğitimlerimize 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Kombi tamir eğitimlerimize Ülkemizin her yerinden katılabilirsiniz. Yoğuşmalı ve Konvansiyonel kombiler üzerinde yaptığımız eğitimler uygulamalı yapılmaktadır.

Kombi eğitimi sonunda öğrencilerimiz Mesleki yeterlilik ( MYK ) Gaz yakıcı cihazlar teknik servis sınavlarına girerek sektörde ihtiyaç duyulan yetki belgelerini almaya hak kazanmaktadır.

Kombi tamir eğitimi sonunda kombi eğitimi almış kursiyerlerimize teknik destek vermekteyiz. Kombi tamir kursu bittikten sonra kombi servisi yapmaya başlayan ve kombi arızasında takılan öğrencilerimize telefonla arıza desteği sunuyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Pendik kombi tamir eğitimi için bize hemen ulaşarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Kombi Tamir Eğitimi

Kombi tamir eğitimlerimize katılarak yüksek kazançlı meslek sahibi olabilirsiniz.

Kombi Tamir Kursu

Kombi tamir kursu almış öğrencilerimiz bir çoğu kombi yetkili servisi açtı bir çoğu özel servis olarak çalışmakta , aynı zamanda kursiyerlerimizin çoğu mobil olarak evden hizmet vermektedir. Kombi tamir kursu ile yüksek kazançlar elde ettiler. Sizleri de kombi tamir kursu almak için bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir