Kombi
02 Ağustos 2021 İzmir Kombi Tamir Kursu

02 Ağustos 2021 İzmir Kombi Tamir Kursu

İzmir‘de kombi tamir eğitimi 2 Ağustos’da başlayacak. Uygulamalı ve teorik olarak yapılan eğitimlerimize 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Kombi tamir eğitimlerimize Ülkemizin her yerinden katılabilirsiniz. Yoğuşmalı ve konvansiyonel kombiler üzerinde yaptığımız eğitimler uygulamalı geçmektedir.

Kombi eğitimi sonunda öğrencilerimiz Mesleki yeterlilik Gaz yakıcı cihazlar teknik servis sınavlarına girerek sektörde ihtiyaç duyulan yetki belgelerini almaya hak kazanmaktadır.

Kombi tamir eğitimi sonunda kombi eğitimi almış kursiyerlerimize teknik destek vermekteyiz. Kombi tamir kursu bittikten sonra kombi servisi yapmaya başlayan ve kombi arızasında takılan öğrencilerimize telefonla arıza desteği sunuyoruz.

İzmir kombi tamir eğitimi için bize hemen ulaşarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Kombi Tamir Eğitimi

Kombi tamir eğitimlerimize katılarak yüksek kazançlı meslek sahibi olabilirsiniz.

Kombi Tamir Kursu

Kombi tamir kursu almış öğrencilerimiz bir çoğu kombi yetkili servisi açtı bir çoğu özel servis olarak çalışmakta , aynı zamanda kursiyerlerimizin çoğu mobil olarak evden hizmet vermektedir. Kombi tamir kursu ile yüksek kazançlar elde ettiler. Sizleri de kombi tamir kursu almak için bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir